Szkolenia

FIMADE specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komputerowego wspomagania projektowania z następujących programów: AutoCAD, Inventor, AC Mechanical.

 
Nasza oferta obejmuje:
-szkolenia standardowe
-szkolenia dedykowane
-szkolenia internetowe.

Szkolenia standardowe odbywają się w weekendy od piątku do niedzieli wg. ustalonego terminarzu i w miejscu wyznaczonym przez FIMADE. Szkolenia te każdorazowo obejmują 20h zegarowych, gdzie kursant poznaje zagadnienia podane w harmonogramie szkolenia.

Szkolenia dedykowane są specjalną usługą, w której termin szkolenia, miejsce, ilość godzin, a także zakres prezentowanego materiału szkoleniowego, ustalane są w porozumieniu z klientem. Szkolenia te charakteryzują się dużą elastycznością, jeśli chodzi o przekazywane treści, w zależności od potrzeb i oczekiwań uczestników.

Szkolenia internetowe skierowane są do osób, które ze względu na obowiązki i natłok zajęć nie są w stanie wygospodarować całego weekendu na uczestnictwo w kursie. Usługa ta realizowana jest za pośrednictwem Internetu i ma charakter szkolenia indywidualnego. Szkolenia internetowe w firmie FIMADE odbywają się popołudniami, po wcześniejszym ustaleniu harmonogramu z instruktorem.

Uczestnikom szkolenia zapewniamy:
– salę szkoleniową i sprzęt niezbędny do przeprowadzenia szkolenia,
– materiały szkoleniowe dla każdego kursanta,
– materiały do sporządzania notatek (notes i długopis),
– certyfikat ukończenia szkolenia od producenta,
– trzydziestodniową, bezpłatną pomoc, dotyczącą tematów podejmowanych na szkoleniu tzw. suport po szkoleniowy,
– poczęstunek w postaci ciastka , zimnego i ciepłego napoju,
– przebieg szkolenia w miłej i przyjaznej atmosferze .

Wszystkie materiały szkoleniowe, na których pracujemy są naszego autorstwa i przygotowywane starannie, tak aby jak najpełniej omówić funkcje i zastosowanie danego programu.

Na życzenie klienta istnieje możliwość przygotowania materiałów pod konkretną branżę i dziedzinę.